  • Bratara Cu Sistem De Inchidere Police 15038JSB-BRT
Bratara Cu Sistem De Inchidere Police
15038JSB-BRT
Pret orientativ 200,00 T.V.A. inclus
Produs disponibil LA CERERE
specificatii
Brand:
Brand: POLICE
Tip:
Tip: bratara cu sistem de inchidere
Cod referinta:
Cod referinta: 15038JSB-BRT
dimensiuni curea/bratara
Lungime totala curea:
Lungime totala curea: 150 mm
    Lungime parte scurta:
    Lungime parte scurta: 75 mm
    Lungime parte lunga:
    Lungime parte lunga: 75 mm
Latime la Telescop:
Latime la Telescop: 22 mm
Latime la Inchizatoare:
Latime la Inchizatoare: 20 mm