  • Bratara Cu Sistem De Inchidere Skagen SKW1101B
Bratara Cu Sistem De Inchidere Skagen
SKW1101B
Pret orientativ 125,00 T.V.A. inclus
Produs disponibil LA CERERE
specificatii
Brand:
Brand: SKAGEN
Tip:
Tip: bratara cu sistem de inchidere
Cod referinta:
Cod referinta: SKW1101B
dimensiuni curea/bratara
Lungime totala curea:
Lungime totala curea: 172 mm
    Lungime parte scurta:
    Lungime parte scurta: 62 mm
    Lungime parte lunga:
    Lungime parte lunga: 110 mm
Latime la Telescop:
Latime la Telescop: 14 mm
Latime la Inchizatoare:
Latime la Inchizatoare: 14 mm