  • Ceas Tissot Chrono XL T116.617.11.057.01
Tissot Chrono XL T116.617.11.057.01
Ceas Tissot Chrono XL
T116.617.11.057.01
Pret de vanzare* 2.396,00 T.V.A. inclus
Comanda online pe bb-shop.ro
specificatii
Brand:
Brand: TISSOT
Colectie:
Colectie: T-Sport
Gen:
Gen: barbati
Mecanism:
Mecanism: ETA G10.212 quartz Swiss Made
Baterie:
Baterie: Renata 394
Rezistenta la apa:
Rezistenta la apa: WR 100 m
Vezi situatiile in care etanseitatea la apa a ceasurilor este prezenta
carcasa
Dimensiune:
Dimensiune: 45 mm
Grosime carcasa:
Grosime carcasa: 11 mm
Forma:
Forma: rotund
Material:
Material: otel inoxidabil (inox)
Culoare carcasa:
Culoare carcasa: argintiu
Bratara / Curea:
Bratara / Curea: otel inoxidabil
Culoare bratara / curea:
Culoare bratara / curea: argintiu
Latime la telescop:
Latime la telescop: 22 mm