  • Ceas Tissot T-Classic Tradition T063.210.16.037.00
Tissot T-Classic Tradition T063.210.16.037.00
Ceas Tissot T-Classic Tradition
T063.210.16.037.00
Pret orientativ 1.331,00 T.V.A. inclus
Momentan indisponibil in magazinele Splend'or
specificatii
Brand:
Brand: TISSOT
Colectie:
Colectie: T-Classic
Gen:
Gen: dama
Mecanism:
Mecanism: ETA F05.111 quartz Swiss Made
Rezistenta la apa:
Rezistenta la apa: WR 30 m
Vezi situatiile in care etanseitatea la apa a ceasurilor este prezenta
carcasa
Dimensiune:
Dimensiune: 33 mm
Grosime carcasa:
Grosime carcasa: 7.3 mm
Forma:
Forma: rotund
Material:
Material: otel inoxidabil (inox)
Culoare carcasa:
Culoare carcasa: argintiu
Bratara / Curea:
Bratara / Curea: piele
Culoare bratara / curea:
Culoare bratara / curea: negru
Latime la telescop:
Latime la telescop: 16 mm