  • Curea Cu Catarama Morellato El Greco 20mm A01X5439B71073CR20
Curea Cu Catarama Morellato El Greco 20mm
A01X5439B71073CR20
Pret de vanzare* 160,00 T.V.A. inclus
specificatii
Brand:
Brand: Morellato
Colectie:
Colectie: El Greco
Tip:
Tip: curea cu catarama
Cod referinta:
Cod referinta: A01X5439B71073CR20
dimensiuni curea/bratara
Latime la Telescop:
Latime la Telescop: 20 mm
Latime la Inchizatoare:
Latime la Inchizatoare: 18 mm
alte specificatii
Culoare inchizatoare:
Culoare inchizatoare: Argintiu
Gen:
Gen: Barbati
Tip inchizatoare:
Tip inchizatoare: Clasic 1 pin