  • Curea Cu Catarama Morellato Micra-Evoque A01X5200875062CR16
Curea Cu Catarama Morellato Micra-Evoque
A01X5200875062CR16
Pret de vanzare* 63,25 T.V.A. inclus
specificatii
Brand:
Brand: Morellato
Colectie:
Colectie: Micra-Evoque
Tip:
Tip: curea cu catarama
Cod referinta:
Cod referinta: A01X5200875062CR16
dimensiuni curea/bratara
Lungime totala curea:
Lungime totala curea: 194 mm
    Lungime parte scurta:
    Lungime parte scurta: 74 mm
    Lungime parte lunga:
    Lungime parte lunga: 120 mm
Latime la Telescop:
Latime la Telescop: 16 mm
Latime la Inchizatoare:
Latime la Inchizatoare: 14 mm
alte specificatii
Culoare inchizatoare:
Culoare inchizatoare: Argintiu
Culoare:
Culoare: Bleumarin
Tip inchizatoare:
Tip inchizatoare: Clasic 1 pin