  • Curea Cu Catarama Morellato Point D A01D0112419019CR10
Curea Cu Catarama Morellato Point D
A01D0112419019CR10
Pret de vanzare* 33,00 T.V.A. inclus
specificatii
Brand:
Brand: Morellato
Colectie:
Colectie: Point D
Tip:
Tip: curea cu catarama
Cod referinta:
Cod referinta: A01D0112419019CR10
dimensiuni curea/bratara
Lungime totala curea:
Lungime totala curea: 177 mm
    Lungime parte scurta:
    Lungime parte scurta: 71 mm
    Lungime parte lunga:
    Lungime parte lunga: 106 mm
Latime la Telescop:
Latime la Telescop: 10 mm
Latime la Inchizatoare:
Latime la Inchizatoare: 10 mm
alte specificatii
Culoare inchizatoare:
Culoare inchizatoare: Argintiu
Tip inchizatoare:
Tip inchizatoare: Clasic 1 pin