  • Curea Cu Catarama Morellato Sprint A01X5202875019CR20
Curea Cu Catarama Morellato Sprint
A01X5202875019CR20
Pret de vanzare* 70,00 T.V.A. inclus
Comanda online pe bb-shop.ro
specificatii
Brand:
Brand: Morellato
Colectie:
Colectie: Sprint
Tip:
Tip: curea cu catarama
Cod referinta:
Cod referinta: A01X5202875019CR20
dimensiuni curea/bratara
Lungime totala curea:
Lungime totala curea: 194 mm
    Lungime parte scurta:
    Lungime parte scurta: 74 mm
    Lungime parte lunga:
    Lungime parte lunga: 120 mm
Latime la Telescop:
Latime la Telescop: 20 mm
Latime la Inchizatoare:
Latime la Inchizatoare: 18 mm
alte specificatii
Culoare inchizatoare:
Culoare inchizatoare: Argintiu
Tip inchizatoare:
Tip inchizatoare: Clasic 1 pin