  • Curea Cu Catarama Morellato Trend A01D5050C47019CR18
Curea Cu Catarama Morellato Trend
A01D5050C47019CR18
Pret de vanzare* 85,00 T.V.A. inclus
Comanda online pe bb-shop.ro
specificatii
Brand:
Brand: Morellato
Colectie:
Colectie: Trend
Tip:
Tip: curea cu catarama
Cod referinta:
Cod referinta: A01D5050C47019CR18
dimensiuni curea/bratara
Lungime totala curea:
Lungime totala curea: 181 mm
    Lungime parte scurta:
    Lungime parte scurta: 75 mm
    Lungime parte lunga:
    Lungime parte lunga: 106 mm
Latime la Telescop:
Latime la Telescop: 18 mm
Latime la Inchizatoare:
Latime la Inchizatoare: 16 mm
alte specificatii
Culoare inchizatoare:
Culoare inchizatoare: Argintiu
Tip inchizatoare:
Tip inchizatoare: Clasic 1 pin