  • Curea Cu Catarama Police 12087JSRB/02A-STP
Curea Cu Catarama Police
12087JSRB/02A-STP
Pret orientativ 170,00 T.V.A. inclus
Produs disponibil LA CERERE
specificatii
Brand:
Brand: POLICE
Tip:
Tip: curea cu catarama
Cod referinta:
Cod referinta: 12087JSRB/02A-STP
dimensiuni curea/bratara
Lungime totala curea:
Lungime totala curea: 200 mm
    Lungime parte scurta:
    Lungime parte scurta: 80 mm
    Lungime parte lunga:
    Lungime parte lunga: 120 mm
Latime la Telescop:
Latime la Telescop: 24 mm
Latime la Inchizatoare:
Latime la Inchizatoare: 24 mm
alte specificatii
Tip inchizatoare:
Tip inchizatoare: Clasic 1 pin